Захист прав дітей.

Основними завданнями Служби у справах дітей Зарічанської сільської ради є захист прав дітей, а саме:

1. реалізація державної політики з питань захисту прав дітей, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, вчинення дітьми правопорушень на території громади;

2. забезпечення права кожної дитини зростати і виховуватися в сімейному оточенні;

3. попередження соціального сирітства;

4. популяризація сімейних форм виховання.

Профдіагностична робота з підопічними.

На території Зарічанської громади мешкає восьмеро дітей сиріт та одна дитина, позбавлена батьківського піклування. Восьмеро з них виховуються у родинах піклувальників, одна дитина перебуває на повному державному утриманні у професійному закладі, де здобуває освіту. Усі діти навчаються у старших та випускних класах і перед ними наразі стоїть непросте завдання у виборі майбутньої професії. Саме тому спеціалісти служби у справах дітей Зарічанської сільської ради приділяють максимум уваги заходам профорієнтаційного спрямування для підлітків з опікунських родин. Протягом місяця було здійснено комплекс міроприємств профдіагностичного, інформаційного та профорієнтаційного спрямування для дев’ятьох дітей віком від 14 до 17 років.

15:37 23.03.2021