Україна збирає Армію дронів

Щоб посилити нашу армію та захистити наших військових, разом із Генштабом ЗСУ ми оголошуємо збір Армії дронів

18:46 25.08.2022

До уваги жителів громади!

До уваги жителів громади! 13.05.2022 року з 09.00 год. по 14.00 год. в приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Зарічанської сільської ради буде проводитися прийом громадян представником Пенсійного фонду в Закарпатській області! Ви матимете можливість отримати послуги  та консультації спеціаліста з: - призначення (перерахунок) пенсій; - надання допомоги на поховання; - видача пенсійного посвідчення; - видача довідок  про розмір пенсії; - видача довідок  про перебування на обліку; - видача довідок про заробітну плату за формою ОК-5 (ОК-2, ОК-7); - переведення пенсії за новим місцем проживання; - зміна способу виплати пенсії; та інші.

16:39 12.05.2022

Гарячі лінії

В Україні працює "гаряча лінія" для осіб, які переживають стрес через війну або вимушений переїзд.

16:34 07.04.2022