Захист прав дітей.

Основними завданнями Служби у справах дітей Зарічанської сільської ради є захист прав дітей, а саме:

1. реалізація державної політики з питань захисту прав дітей, запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, вчинення дітьми правопорушень на території громади;

2. забезпечення права кожної дитини зростати і виховуватися в сімейному оточенні;

3. попередження соціального сирітства;

4. популяризація сімейних форм виховання.

Служба у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції і законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики України, наказами служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації, рішеннями сесії та виконавчого комітету Зарічанської сільської ради, розпорядженнями  Зарічанського сільського голови,  Положенням про Службу та іншими нормативно-правовими актами.

УСИНОВЛЕННЯ.

Усиновлення – це прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини на правах сина або дочки, що здійснене на підставі рішення суду.

10:20 12.07.2021

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ

Стрімкий розвиток медіапростору, суспільно-економічні виклики громадському суспільству диктують нові вимоги у питаннях дотримання та забезпечення правопорядку, спокою, комфортного та безпечного перебування громадян на вулицях наших міст. Важливими є саме профілактичні заходи, адже з наслідками, що настають, боротися і важче, і дорожче.

16:39 18.06.2021