Засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Дата: 01.12.2021 16:14

1 грудня 2021 року під головуванням сільського голови Марини Васько відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія, що діє при виконавчому комітеті Зарічанської сільської ради, працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

На комісію було винесено три питання, які попередньо детально опрацьовані службою у справах дітей сільської ради.

Розглядалися питання:

• Про стан виконання батьківських обов’язків гр. В. відносно малолітнього сина.
  • Вирішення питання щодо постановки дитини В.на облік дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.
  •  Надання дозволу на здійснення правочину стосовно нерухомого майна (житлового будинку та земельної ділянки).

Проблемним та непростим питанням була ситуація в сім’ї В., оскільки обоє батьків мають негативний досвід зростання та виховання у проблемних родинах та важким тягарем для обидвох є їх негативні соціальні історії. Мама позбавлена батьківських прав відносно чотирьох дітей, батько свого часу виховувався в ДБСТ, був дитиною, позбавленою батьківського піклування. Наразі подружжя виховують спільну дитину, яка, на жаль, для матері так і не стала пріоритетом.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.