НОВИНИ

На території Зарічанської громади було проведено рейди-перевірки торговельних закладів 15 січня 2024 року інспектором ювенальної превенції Яною Горзов, поліцейським офіцером громади Володимиром Балега та начальником служби у справах дітей Наталією Калинич проведено рейд з питань дотримання чинного законодавства щодо заборони реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів дітям до 18 років. За підсумками проведення рейду фактів продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв неповнолітнім особам не зафіксовано. Продавців торгових закладів попереджено про адміністративну відповідальність за порушення законодавства і повідомлено про розміри штрафів. Вище згаданими службами ведеться постійний контроль щодо наявності у торгових точках табличок про заборону продажу спиртних напоїв неповнолітнім та стан виконання даної заборони.

13:45 15.01.2024

26-27 вересня 2023 року відбувся кущовий семінар для працівників Служби у справах дітей на тему: "Функціонування комісій з питань захисту прав дитини та впровадження послуги патронату над дитиною"

В Ужгороді 26 та 27 вересня 2023 року стартував перший кущовий семінар для працівників служб у справах дітей РВА, міських, сільських, селищних рад територіальних громад. Від імені Зарічанської територіальної громади взяла участь Калинич Наталія – начальниця Служби у справах дітей Зарічанської ТГ.

10:29 29.09.2023