У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ ВІДПУСТИЛА СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ ГРЕБЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ

Дата: 29.06.2021 10:10

У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ ВІДПУСТИЛА СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ ГРЕБЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ
Фото без описуДовгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Греблянської гімназії. Упевнені у собі, розумні й креативні учні в урочистій атмосфері отримали свідоцтва про освіту.
Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням.
З цією важливою подією випускників привітали староста села Неля Антолик, директорка гімназії Марія Боднар, учителі, батьки. Багато теплих слів у цей вечір почули на свою адресу випускники. Усі вони об’єднані побажаннями успіху, кар’єрного росту, а насамперед – людяності, про яку ніколи не можна забувати.
Щиро бажаємо Вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, щасливої та світлої дороги в доросле життя, наснаги та оптимізму.
Щасти Вам у всьому!
Сільський голова Марина Васько