Порядок виплати за травень

Дата: 26.04.2022 16:34

УВАГА!

Виплата допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) буде здійснюватися до кінця воєнного стану. Проте уже з травня цього року такі виплати зможуть отримувати не всі внутрішньо переміщені особи — КМУ вніс зміни до Порядку надання допомоги на проживання ВПО, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2022 р. № 332.

З травня 2022 р. такі виплати зможуть отримувати тільки:

· особи, які переміщені з територій, де ведуться бойові дії, та які не можуть повернутися;

· особи, які не можуть повернутися до місця проживання у зв’язку із зруйнуванням чи пошкодженням майна.

Людям, які повертаються до свого основного місця проживання, такі виплати будуть припинені.

Проте навіть якщо особи залишаються в місцях вимушеного переселення, а їх майно за основним місцем проживання не пошкоджено і населений пункт розташований не в зоні бойових дій, виплати для ВПО теж не перераховуватимуться.

Перелік затверджених територіальних громад можна переглянути за посиланням