З Днем захисту дітей!!!

Дата: 01.06.2022 09:01

Дитинство - це те, з чого починається життя кожної людини. Щороку в перший день літа відзначаємо Міжнародний день захисту дітей — день, коли вся світова спільнота закликає припинити насильство над дітьми, проводить освітні кампанії для дітей про те, куди вони можуть звернутися в разі обмеження їх прав,  вчать суспільство враховувати потреби дитини.
Водночас це  й день тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.
Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже в Україні йде війна, з кожним днем збільшується кількість дітей, постраждалих від рук російського агресора, дітей, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства, а особливо - МИРНОГО неба над головою!
В цей складний час ми, як ніколи, маємо захисти наших дітей від страху, болю, відчаю...
Закликаємо всіх сьогодні й кожного наступного дня робити все для перемоги і повернути МИР країні, МИР нашим дітям !!! Ми маємо зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серденько, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
Бажаємо кожній дитині МИРНОГО неба, щирих посмішок, спокійного сну, щасливу сім‘ю та справжнього дитинства, якого ніхто не має права в наших дітей забирати !!!
Діти - наше майбутнє !!!Фото без опису