День Державного Герба!!!

Дата: 20.02.2023 08:53

19 лютого в Україні відзначають День Державного Герба. Саме цього дня 1992 року Верховна Рада затвердила своєю постановою Державний Герб незалежної України.

Ним став золотий тризуб на синьому щиті – символ українців ще з часів Давньоруської держави та визвольних змагань ХХ століття.

Тризуб об’єднує українських патріотів, які сьогодні захищають суверенітет і територіальну цілісність України.

Для українців у всьому світі Тризуб символізує зв’язок із Батьківщиною.

Тож шануймо державні символи, обереги, за які помирали кращі сини і доньки української землі, відстоюючи цілісність і незалежність нашої рідної України.

Вітаємо українців із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!Фото без опису