Відбулося засідання двадцятої (позачергової) сесії восьмого скликання Зарічанської сільської ради

Дата: 06.03.2023 17:58

06 березня 2023 року, відбулося засідання двадцятої (позачергової) сесії восьмого скликання Зарічанської сільської ради. На засіданні було розглянуто ряд важливих питань, а саме:

-про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти Зарічанської  сільської ради  у 2023 році;

-про організацію харчування здобувачів  освіти в закладах загальної середньої освіти Зарічанської сільської ради у 2023 році.

На засіданні також розглянуто питання про внесення змін до  рішення сільської ради від 23 грудня 2022 року №837 «Про бюджет Зарічанської сільської ради на 2023 рік».

З  розглянутих питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.