З Днем Державного Прапора!

Дата: 23.08.2023 10:06

Щороку 23 серпня в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це також національний символ нашої української ідентичності.
Сьогодні український прапор – це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності!
В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно ж, колір нашої перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України, усі українці, які знаходяться на фронті і в тилу! І вона неодмінно буде за Україною!
Сьогодні прапор – з нашими військовими на їхніх плечових шевронах, у рюкзаках та на позиціях. Вони бережно підписують його своїми позивними побратимам на пам’ять. Він майорить над вільними і звільненими містами України.
То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.