ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ЗАРІЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ! ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

Дата: 24.08.2023 08:15

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ЗАРІЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ! ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

Сердечно вітаємо Вас із всенародним святом - Днем Незалежності України!

32-у річницю незалежності ми зустрічаємо в надзвичайно складних умовах.Кожен день війни залишає на душі великі рани. З часом вони загояться, але шрами будуть нагадувати нам і майбутнім поколінням, що ціниться найбільше те, що дається найважче! Що головне - ніколи не здаватися!

Кожного дня, кожної хвилини, на передовій і в тилу, у думках і серцях кожного українця формується насправді незалежна та вільна країна, непереможна і сильна нація.

Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Віримо в Перемогу та наближаємо її разом!