29 серпня 2023 року - День пам'яті захисників України!

Дата: 29.08.2023 15:04

29 серпня 2023 року, у День пам'яті захисників України, заступник сільського голови Надія Палош, секретар сільської ради Наталія Попович, старости старостинських округів Антолик Нелія та Кляп Іван поклали квіти на могили загиблих захисників громади, вшанували їх світлу пам'ять хвилиною мовчання та добрим словом.

Війна… Це страшне слово стало настільки вживаним та буденним, що часом від цього стає навіть лячно. Молитви та бажання мільйонів українців спрямовані на те, аби жахіття, які випали на долю нашої держави, скоріше закінчились. А пам'ять про загиблих за рідну землю навіки житиме у наших серцях…

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.