Про гідрологічне штормове попередження на 15-16 листопада 2023 року на території Закарпатської області

Дата: 15.11.2023 09:16

Про  гідрологічне  штормове

попередження на 15-16 листопада

2023 року на  території  Закарпатської

області

Відповідно до  гідрологічного штормового  попередження  від  14.11.23 р Закарпатського  обласного  центру з  гідрометеорології   :   15-16 листопада    на  річках  Закарпатської  області очікується   підвищення  рівнів  води (над рівнями на  на 8 год 14.11) на 0.3-1.5 м, в  межах  корінних  берегів,  без  негативних  наслідків, в нижній  течії  р. Боржава на 1.5-2.0 м, з  початковим  виходом  води  на  заплаву (рівень  небезпеки  жовтий).

У  зв’язку  з  очікуванням значних опадів по території  області   та   підйому  рівнів  води  у  річках  , та на  виконання  вказівки  БУВР  р. Тиса від  14.11.23р. з  метою  попередження  виникнення  аварійних  і  надзвичайних  ситуацій  та  забезпечення  координації  дій  Берегівського  МУВГ, обєднань  територіальних  громад  та  населення, а  саме:

1.   Попереджаємо    про  можливі  значні  опади, що  може  привести  до  швидкоплинного  підвищення  рівнів  води   на  малих  водотоках   та  формування  значного  місцевого  та  силового  стоку з  підтопленням  понижених   місць,  особливо  в  населених  пунктах, внаслідок  захаращення  русел  потічків  та  водовідвідних  канав.

2. Рекомендуємо організувати  та  провести, у  разі  необхідності,  розчистку  присадибних  кюветів, вуличних  канав , малих  водотоків  та  переїздів  через  них  в  межах  населених  пунктів  від  побутового  сміття, чагарників  та  залишків  деревини  для  попередження  підтоплень.

3. У  разі  необхідності  залучити  наявні  сільські  аварійні  бригади, населення  до  оперативних  дій  з  попередження  підтоплень  населених   пунктів   та  територій  під  час  проходження  паводків.

Повідомляє БЕРЕГІВСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ

УПРАВЛІННЯ  ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

БАСЕЙНОВЕ  УПРАВЛІННЯ  ВОДНИХ РЕСУРСІВ РІЧКИ ТИСА ДЕРЖАВНОГО АГЕНСТВА ВОДНИХ  РЕСУРСІВ  УКРАЇНИ