21 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2023 09:15

21 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.
     Сьогодні ми віддаємо шану патріотизму й мужності українців, які виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів нашої держави.
     Згадуючи історичні події Помаранчевої та революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, ще глибше усвідомлюємо подвиг громадян у боротьбі за правду, за свободу – за Україну.
       Сьогодні ми знову відстоюємо нашу Незалежність, наше прагнення жити у вільній, суверенній країні.
      Зі зброєю в руках ми захищаємо нашу свободу від загарбників. Перемогли тоді, переможемо й тепер, бо правда за тими, хто з гідністю виборює свою свободу на своїй рідній землі!
     Вічна пам'ять тим, хто віддав за нашу Свободу своє життя. З Днем Гідності та Свободи!
     Слава Захисникам і Захисницям, всім, хто боронить Україну від ворога!

Бажаємо всім мирного неба, єдності - Перемоги нашій Україні!