ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ЗАРІЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 24.12.2023 11:00

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ЗАРІЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Щиро вітаємо всіх, хто святкує Різдво за новоюліанським календарем 25 грудня, із світлим і радісним святом!

Перед Різдвом, у Святвечір,

українці за традицією збираються родинами на спільну вечерю.

Цьогоріч за святковим столом будуть присутні не всі. Розкидала нас доля по різних куточках України та світу: хтось на передовій боронить державу, хтось в тилу, але під загрозою обстрілів, хтось у безпеці, але за кордоном, а хтось - у Небеснім Легіоні споглядає за нами та з архангельським хором колядує…

Важко святкувати під час війни. Та, попри все, життя триває, і ми продовжуємо планувати та вибудовувати мрії та бажання, адже Різдво Христове– це нагода знову і знову впускати Бога у своє життя, ділитися з ближніми радістю, теплом!

Нехай світло Різдвяної зірки зігріє теплом кожного українського захисника, кожну українську родину!

Нехай Господь допоможе нам визволити рідну землю від ворога, принесе у наші домівки Перемогу, а добробут наші працьовиті руки забезпечать!

Нехай Різдвяний святвечір принесе в кожен будинок особливий дух свята, добра, любові і щастя.

Бажаємо вам миру і світла. Нехай ваше життя ніколи не буде затьмарене сумом і похмурими днями. Бажаємо, щоб ваше здоров'я було міцним, сім'ї - щасливими, а справи - успішними.

Зі Святвечором! З Різдвом Христовим!

Христос рождається! Славімо його