Інформація про результати конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності

Дата: 13.02.2024 15:45

про результати конкурсного відбору

суб’єкта оціночної діяльності,

13  лютого 2024 року о 10:00 в приміщенні Зарічанської сільської ради, що знаходиться за адресою: 90123, Закарпатська обл., Хустський р-н,                      с. Заріччя, вул. Центральна, 9, відбулось засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з визначення ринкової (оціночної) вартості комунального майна Зарічанської сільської ради:

Назва об’єктів оцінки

Назва об’єкта,
адреса

Площа, кв.м.

Балансоутримувач

1.

Вбудоване приміщення другого поверху адміністративної будівлі Зарічанської гімназії, що знаходиться за адресою:

с. Заріччя, вул. Миру, 51

67,6

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Зарічанської сільської ради

2.

Окреме приміщення будівлі Греблянської гімназії, що знаходиться за адресою:

с. Гребля, 131

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму

Зарічанської сільської ради

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати.

Відповідно до п. 4.11. Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету Зарічанської сільської ради № 25 від 31.03.2023 року, Протоколу № 3 від 13.02.2024  року засідання комісії для проведення конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна Зарічанської сільської ради, комісія повідомляє:

За рішенням конкурсної комісії переможець конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна Зарічанської сільської ради, визнано  – Приватне  підприємство «Експерт-центр», код ЄДРПОУ 22081737, юридична адреса: 8800 Закарпатська обл. м. Ужгород,  вул.Собранецька,45/9.