Дата: 24.02.2024 11:56

24 лютого 2022 року — дата, що назавжди закарбувалася в пам’яті мільйонів українців. Цей день навіть через два роки повномасштабної війни добре пам’ятають на звук, на смак, на запах, адже життя розділилося на «до» і «після».

Того лютневого ранку хтось похапцем евакуювався з рідного міста чи села, рятуючи рідних, хтось нашвидкуруч організовував пункти допомоги, хтось спішив до найближчого військкомату, щоб вступити до лав Сил оборони, а хтось чинив опір самотужки, голіруч зупиняючи танки окупантів. Попри розгубленість і лють, українці швидко мобілізували всі ресурси, щоб врятувати своє життя, життя близьких і зберегти незалежність країни.

Та війни без жертв не буває. Багато справжніх Українців, Героїв-захисників віддали найцінніше - життя - за рідну Батьківщину! Серед них і наші земляки Юрій КОРОЛЬ, Ярослав БІЛАК, Іван ЛЕЦАК, Михайло ЦУБЕРА, Олексій ЛАХНОВСЬКИЙ, Михайло КОРМОШ та Михайло МАРКАНИЧ!

Вічна пам’ять і шана загиблим героям-землякам та всім воїнам і мирним жителям, яких вбила росія.

Проте ця війна зумовила консолідацію української нації. Наш героїчний опір став не лише боротьбою за свободу країни та виживання, а й форпостом вільної Європи та всього демократичного світу.

Велика вдячність всім цивілізованим країнам за потужну допомогу у цій боротьбі.

Перемогти ворога ми можемо тільки разом, гуртуючись навколо спільної мети - ПЕРЕМОГИ!

Ми зможемо! Ми зробимо це!

Вистояли – переможемо!