Зі Святою Трійцею!

Дата: 19.05.2024 10:35

Вітаємо всіх християн, хто сьогодні святкує Святу Трійцю!

Зі Святою Трійцею Вас! Зі Зеленими Святами!

Окреме вітання вірним греко-католицького храму Зіслання Святого Духа с.Заріччя!

Від усієї душі вітаємо Вас із Храмовим святом!

Свято Трійці є торжеством віри і духовної сили, перемогою правди та любові, прославою Творця життя і величної природи, святом народження Церкви.

Нехай цієї світлої днини разом із зеленими галузками у Ваші домівки входить Божа благодать.

Щиро просимо у Бога берегти наших воїнів, допомогти їм вигнати ворогів з української землі, повернути мир.

Нехай Дух Святий надихає усіх нас на добрі справи, відганяє нещастя і наставляє на правильну дорогу, а Святий син дає підтримку та опору в скрутну хвилину!

Бажаємо зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами. З вірою та впевненістю у майбутнє України!