День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата: 04.06.2024 08:42

Сьогодні Україна вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Дата дня вшанування вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день                   дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Ці злочини не мають строку давності, росія обов’язково понесе за них відповідальність.

Ми повинні працювати над тим, щоб світ, в якому наші діти ростуть, став безпечним. Тому сьогодні уся Україна самовіддано бореться за щасливе майбутнє кожної української дитини.

Не забудемо жодну жертву, не пробачимо ворогові, бережемо світлу пам’ять про кожну дитину.

Миру всім нам!