Шановні працівники медичної галузі Зарічанської громади!

Дата: 26.07.2024 12:21

Шановні працівники медичної галузі Зарічанської громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята   Дня медичного працівника

Споконвіку більше за всі скарби світу цінувалося здоров’я людини. Тому, професія медика завжди була, є та залишається однією з найнеобхідніших і шанованих. Немає вищого і благороднішого покликання, ніж повертати людям життя, особливо у такий  складний час, як сьогодні.

Нині чимало українських медиків змушені виявляти не тільки гуманізм, але  й стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів працюють у зоні бойових дій, де рятують поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям, волонтерам і всім, хто небайдужий до долі нашої країни.

Бажаємо Вам, шановні медики, міцного здоров’я, терпіння, витримки, благополуччя, родинного тепла  і людської шани. Дякуємо за те,  що докладаєте максимум зусиль, щоб наблизити перемогу над агресором. Хай береже вас Бог!

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.

Щиро бажаємо Вам здоров’я, щастя, безхмарного, мирного, переможного українського неба!