Як поводитись із газом у спеку

Дата: 21.08.2024 16:01

Фото без описуЦього тижня синоптики прогнозують на Закарпатті спеку до 34˚С. І хоча влітку у побуті споживачі здебільшого використання газу обмежується плитою для приготування їжі, все ж існує певна небезпека, пов’язана саме з високою температурою повітря. Вона може спричинити зворотну тягу в димових та вентиляційних каналах, через що продукти згоряння можуть потрапити в приміщення, де працює газовий прилад, створюючи небезпечну ситуацію.

Аби не наражатися на небезпеку, слід забезпечити вільний доступ свіжого повітря в приміщення під час використання газу: відкрийте вікно або кватирку та увімкніть витяжку. Ось кілька порад для забезпечення нормальної роботи газових приладів:

• Відкрийте кватирку у вікні (якщо її немає, встановіть віконні провітрювачі).
  • Відкрийте витяжний вентиляційний канал, який знаходиться у верхній частині кімнати.
  • Перевірте доступ повітря через решітку або підріз у нижній частині дверей.

Якщо ви відчули запах газу, негайно зверніться до аварійної служби за номером 104.

Бережіть себе і своїх близьких!

Прес-центр Закарпатської філії ТОВ «Газмережі України»