ЧЕРГОВА ВТРАТА В ЗАРІЧАНСЬКІЙ ГРОМАДІ: ЗАГИНУВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ КРЮКОВ ДЕНИС  ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 21.08.2024 17:38

Знову маємо сумну звістку: ненависний ворог обірвав життя ще одного нашого земляка, мужнього захисника, патріота, оборонця України  Крюкова Дениса Володимировича, 1996 року народження, жителя села Вільхівки Зарічанської територіальної громади.

Старший солдат, старший  вогнеметник вогнеметного взводу вогнеметної роти вогнеметного батальйону Крюков Денис Володимирович призваний по мобілізації на військову службу 18 березня 2022 року.

При  виконанні бойового завдання Денис Володимирович отримав тяжкі поранення, які виявилися несумісними з життям. 20 серпня 2024 року мужній захисник України поповнив лави небесного війська.

У полеглого воїна залишилися батьки та дружина.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Низько схиляємо голови у скорботі, розділяючи Ваш біль і смуток.

Ми повинні завжди пам'ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина нашого життя та незалежність України.

Вічна пам'ять Герою!

Про зустріч та поховання загиблого повідомимо додатково.