Дата: 22.08.2024 17:21

22 серпня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Зарічанської сільської ради, на якому були розглянуті такі питання:

• про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти;
  • про взяття на квартирний облік при виконавчому комітеті Зарічанської сільської ради;
  • про затвердження протоколу  про результати електронного аукціону                             з оренди комунального майна та ін.

На засіданні також розглянуто питання про виділення матеріальної допомоги дітям-сиротам та напівсиротам, мешканцям Зарічанської сільської ради. З  розглянутих питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.