Вітаємо всіх з Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2024 09:40

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав та свобод під час  Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю  від окупантів.

У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн – відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

Вітаємо всіх з Днем Державного Прапора України!

Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу.