Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми

Дата: 18.10.2024 08:28

Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми

17 жовтня 2024 | 12:36

Щорічно, 18 жовтня, відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Пам’ятка для постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадовців відповідальних за встановлення статусу такої особи, розроблена Національною соціальною сервісною службою України.

Повномасштабна збройна агресія росії порушила фундаментальні норми й принципи міжнародного права та загострила актуальність проблеми торгівлі людьми. Важливо забезпечити ефективну протидію цьому злочину.