ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 08.04.2021 13:50

07 квітня 2021 року під керівництвом Зарічанського сільського голови Марини Васько відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Серед питань порядку денного - ознайомлення новоутвореного складу комісії з питань захисту прав дитини із завданнями та формою роботи комісії, про результати роботи служби у справах дітей Зарічанської сільської ради за І квартал 2021 року. Комісією було закцентовано увагу на розгляді індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також обговорено напрямки взаємодії загальноосвітніх навчальних закладів громади та служби у справах дітей стосовно профілактичної роботи з підлітками, які схильні до протиправної поведінки.

Серед інших питань, також було розглянуто питання надання дозволу на вчинення правочину в інтересах малолітньої дитини.

У ході розгляду всіх питань порядку денного приймалися до уваги умови проживання сімей піклувальників дітей, виконання піклувальниками дітей їх обов’язків з виховання та утримання дітей та потреби самих дітей.

З усіх питань порядку денного прийнято виважені рішення, які спрямовані на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх і неповнолітніх дітей.