Дата: 14.06.2021 12:00

Фото без опису13 червня 2021 року в рамках проєкту "Популяризація відпочинкових можливостей та проблем берега річки Боржава в межах с. Гребля" відбувся волейбольний турнір, у якому взяло участь 5 команд. 1 місце виборола команда "Асорті", 2- ВК"Гребля", 3 місце - команда Зарічанської ТГ "Депутатські шершуни".

Проєкт реалізується за фінансової підтримки ГО Товариство Лева (м. Львів, Україна) за кошти Національного фонду підтримки демократії / National Endowment for Democracy (м.Вашингтон, США).

Дякуємо ініціаторам ГО "Іршавщина"за організацію турніру, а гравцям та вболівальникам - за активну участь. Радіємо, що наша молодь займається спортом і заохочує інших до здорового способу життя. Сподіваємось, що в майбутньому до таких заходів залучиться молодь з усіх сіл нашої громади.