З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 09:46

Фото без описуШановні жителі Зарічанської територіальної громади! Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!
30 років тому здійснились давні прагнення   багатьох поколінь наших предків до свободи і самовизначення.
З плином часу й подій поглиблюється усвідомлення цього важливого дня для всіх нас. Адже тепер нашу державність також відстоюють, як і колись наші предки. Чимало людей втратили власну свободу й навіть життя.
Нехай цей сумний досвід в нашій історії завжди нагадує нам про те, як непросто нам дається незалежність, а також буде стимулом для натхненноі, щоденної праці заради процвітання нашої країни, реалізації її потенціалу. Сьогодні ми повинні об'єднатися, рухатися вперед, докладати максимум зусиль, аби жити в процвітаючій європейській державі!

Від усієї душі бажаю всім миру, згуртованості та розуміння, міцного здоров’я, злагоди та благополуччя.

Зі святом!

сільський голова     Марина Васько