Турнір з міні-футболу

Дата: 20.08.2021 11:09

Фото без опису19 серпня 2021 року на стадіоні с. Заріччя відбувся турнір з міні-футболу, приурочений 30-й річниці незалежності України. У змаганнях взяли участь 4 дитячі шкільні команди Зарічанської територіальної громади: Заріччя, Греблі, Вільхівки та Нижнього Болотного. Також змагалися дорослі любителі футболу з різних сіл громади. Не дивлячись на спеку, всі команди проявили спортивний характер, волю до перемоги.
Турнір пройшов у теплій, веселій атмосфері. Всі учасники та вболівальники отримали багато позитивних емоцій. Після закінчення ігор відбулася церемонія вручення призів всім командам.
Сільський голова Марина Васько привітала хлопців з хорошою грою і відзначила, що проведення таких змагань сприяє як популяризації футболу серед жителів громади, так і виявленню нових талантів. Дякуємо всім, хто доклав зусиль до проведення свята!