Вітання з днем працівників освіти

Дата: 02.10.2021 11:21

В останній день вересня освітяни Зарічанської громади приймали вітання з професійним святом
У залі готельно-ресторанного комплексу «Динамо» с.Вільхівка відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
З привітальним словом до вчителів, вихователів, всіх працівників освіти, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю та всієї України, звернулася сільський голова Марина Васько. Вона підкреслила велич і мудрість учителя, подякувала педагогічним колективам громади за плідну працю, за те, що вони, виконуючи свій професійний обов’язок, вчать наших дітей пізнавати нове.  Теплими словами вдячності за сумлінну працю працівників дошкільної, шкільної та позашкільної освіти вітали й дякували за вірність обраній справі  начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Віра Сочка, старости Вільхівського та Греблянського старостинських округів Іван Кляп та Нелія Антолик.
У залі панувала особлива атмосфера. Сріблом виблискувала фотозона зі словами вітання, запрошуючи налаштованих на позитив представників однієї з найважливіших професій зробити пам’ятну світлину.
Програму концерту на високому рівні підготували її ведучі – вчителі Греблянської гімназії – Вікторія Попович та Віра Ребрик. Святкового настрою освітянам Вільхівки, Греблі, Заріччя та Нижнього Болотного додали яскраві музично-пісенні виступи учнів закладів освіти.
Дві чудові мелодії колегам подарували вчителі Вільхівського ЗЗСОІ-ІІІ ступенів (керівник Юстина Семак).
З неймовірним запалом виконала пісню «Вчителько моя»  ведуча  Вікторія Попович.
З нагоди професійного свята грамотами були відзначені кращі працівники всіх закладів освіти.
?Святкова атмосфера, хороший настрій, гордість за свою нелегку, але надважливу професійну стезю та позитивні емоції об’єднали всіх  учасників дійства.