Конкурс на посаду директора Греблянськоі гімназії.

Дата: 22.10.2021 16:35

У Зарічанській сільській раді 22 жовтня 2021 року відбувся конкурс на посаду директора Греблянськоі гімназії.
Конкурс відбувся у три етапи:
І етап– перевірка знань законодавства у сфері  загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти.
ІІ етап– перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання.
ІІІ етап– представлення публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

За результатами трьох етапів випробування конкурсна комісія визначила  переможцем конкурсу на посаду  директора Греблянськоі гімназії  Терпай Олесю Євгенівну.

Щиро вітаємо  Олесю Євгенівну з перемогою та бажаємо їй  міцного здоров’я, сил, терпіння і успіхів на новій посаді.

Конкурс на вакантну посаду директора Греблянської гімназії