Дата: 19.11.2021 13:59

Головним пріоритетом роботи нашої громади є наближення послуг до населення. З цією метою  для зручності оплати адміністративного збору  при відділі "Центр надання адміністративних послуг" Зарічанської сільської ради за адресою: с.Заріччя, вул. Центральна, 9 встановлено платіжний термінал, який дозволяє відвідувачам ЦНАП проводити платежі миттєво.
Відтепер відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги готівкою,  не виходячи за межі ЦНАПу. Це дає можливість значно оптимізувати час громадян для оформлення звернення щодо надання адміністративної послуги у сфері бізнесу, нерухомості, місця проживання . Безперечно, такі новації допоможуть комфортніше замовити платну адміністративну послугу та заощадити час відвідувачів.
У терміналі самообслуговування Ви також можете:
оплатити комунальні послуги (газ, електроенергія);
здійснити більшість банківських операцій;
поповнити будь-які картки;
виплатити кредит;
поповнити мобільний;
оплатити рахунки за Інтернет;
здійснити інші платежі. Відвідувачам Центру, яким потрібна допомога, консультацію надають адміністратори.
Оплата на місці – це зручність, економія часу всіх учасників процесу та оптимізація процедури надання послуг.
Найближчим часом такі термінали будуть встановлені і у віддалених робочих місцях с.Греблі та с.Вільхівки.