З Днем соборності України!!!

Дата: 22.01.2022 09:48

Шановні жителі Зарічанської територіальної громади!
Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі.
Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики: з одного боку - ворог з боку Росії з бажанням повернути Україну в зону своїх інтересів, а з іншого боку, - розбрат, конфлікти всередині держави.
Нехай День Соборності України утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля блага нашої країни та добробуту наших людей.  Від душі бажаємо завжди любити свою країну, пишатися своєю історією і своїм народом.
Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашої громади, рідного краю та України!Фото без опису