Увага! Важлива інформація!

Дата: 26.01.2022 08:41

Фото без опису25 січня 2022 року відбулось друге засідання комісії з питань ТЕБ та НС Зарічанської сільської ради, на якому було розглянуто питання стану епідеміологічної ситуації в селах Зарічанської сільської ради.
З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19, недопущення росту захворюваності на грип та ГРВ серед   учасників освітнього процесу комісія прийняла рішенння:
-рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти перейти на дистанційну форму навчання з 26.01.2022 року по 06.02.2022 року;
-закладам дошкільної освіти продовжити роботу у звичному режимі з дотриманням протиепідемічних заходів;
-продовжувати щоденний моніторинг щодо захворюваності на COVID-19, грип та ГРВІ.
Закликаємо жителів сіл Зарічанської ТГ до суворого дотримання встановлених протиепідемічних правил та норм. Носіть маски у громадських місцях, мийте з милом та дезінфікуйте руки, дотримуйтесь соціальної дистанції та уникайте масових скупчень.
Бережіть себе та своїх близьких!
Залишайтеся у безпеці та будьте здорові!

Протокол № 2 засідання комісії з питаньТЕБ та надзвичайних ситуацій Зарічанської сільської ради.