День вшанування  учасників  бойових  дій  на  території  інших  держав

Дата: 15.02.2022 10:01

Фото без опису15  лютого  відзначається  День  вшанування  учасників  бойових  дій  на  території  інших  держав.  Ця  пам’ятна  дата  приурочена  до роковин  виведення  військ  з  Афганістану.
Неоголошена  радянсько -  афганська  війна  невгамовним  болем  залишилась  у  серцях  багатьох  наших  співвітчизників, глибоко  врізалась  у  народну  пам’ять, відгомін  якої  ми  відчуваємо  й  досі. Вона  чорним  смерчем  пронеслась  над  просторами  України, зачепила  переважно  прості  родини  робітників  і  селян, які  віддали  своїх, часто  єдиних, синів  до  армії, не  знаючи, через  яке  пекло  їм  доведеться  пройти.
З кожним роком  історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам'яті приклади мужності і  вірності синів своєї Батьківщини, які з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.
 Минуло 33 роки, але до цього часу не притупилися душевні страждання від втрат у рідних, у колишніх воїнів-афганців, які бережуть пам'ять про події тих років та своїх бойових побратимів.
Через страшне горнило афганської війни пройшли тисячі українських солдат.В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. Дякуємо тим, хто живе поруч з нами.
Низький уклін Вам, миротворці! Хай затишок, добро й пошана оточують та супроводжують вас! Наснаги, щастя, радості, успіхів і мирного неба над головою!