ІНФОРМУВАННЯ!!!

Дата: 24.02.2022 21:09

Зарічанська сільська рада просить звернути увагу на підозрілих людей на вулицях нашої громади. Зокрема особливу увагу слід звертати на підозрілих осіб у камуфляжному одязі, людей з елементами червоного кольору на одязі, та підозрілих предметів. Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб з червоними елементами на одязі слід повідомляти на спецлінію поліції 102 або в Зарічанську сільську раду за номерами тел.+380989414464, Також просимо усіх цивільних громадян не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязі, зберігати спокій та довіряти лише офіційній інформації.