Важлива інформація!!!

Дата: 25.02.2022 16:21

Як повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло федоров, гроші з єПідтримки можна витратити на допомогу українській армії.

За його словами, кошти можна переказати через Portmone – всю суму виплати у 1000 грн або залишок, який є на банківській картці єПідтримки.

Читайте також:

Банківська система України працює, банкомати за можливістю поповнюють готівкою

Зробити це можна за посиланням: https://earmy.portmone.com.ua/

"У дуже непростий для нас час важливо підтримувати тих, хто зі зброєю в руках боронить Україну від російських військ.

Внески українців на потреби армії б’ють рекорди. Нагадаю, що українці ще 23 лютого зібрали 20,5 млн грн на допомогу українській армії через фонд "Повернись живим". За одну добу зібрали більше коштів, ніж за весь рік!

Ви можете також переказати кошти через єПідтримку, якщо у вас є картка Монобанку, ПриватБанку чи Альфа-Банку. Очікуємо, що решта банків теж приєднаються до ініціативи найближчим часом", – зазначив Михайло Федоров.

Скористатись єПідтримкою можна, якщо є "зелений" COVID-сертифікат у застосунку Дія.