Зі Світлим Святом Великодня!!!

Дата: 23.04.2022 09:01

Наближається Великдень - найбільш очікуване і найвеличніше свято для всіх  християн. Це родинне свято збирає всіх разом та сповнює серця добром та вірою. Цього року разом з нами будуть святкувати люди, які вимушено перебувають далеко від рідного дому, дехто і від сім’ї,  всі, хто знайшов прихисток від війни у нашій громаді. Сьогодні в нас проживає 715 внутрішньо переміщених осіб, серед яких 310 дітей. Нам дуже хочеться, щоб на свята вони хоч трішки могли почуватися, як удома.  Адже незважаючи на ці важкі часи, Великдень в Україні буде точно! А смачна запашна паска повинна бути в кожного!
Сьогодні у всіх чотирьох селах громади кожна сім’я  отримала духмяний великодній смаколик - паску. У нашій добрій акції нам допомогли підприємці, які відразу підтримали ініціативу. В цей нелегкий для всіх час паска стала не лише символом Воскресіння Христового, але й символом нашого єднання, вірою в нашу перемогу, вірою в те, що коли Христос Воскрес – Воскресне й Україна!Фото без описуФото без опису