З Днем пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2022 10:07

Сьогодні разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність та відданість тих, хто здобував Перемогу у Другій світовій війні.

У ці травневі дні в кожному з нас воєдино зливаються почуття болю, безмежної гордості за наш народ, адже пам'ять про подвиг непідвладна часу.

Щиро вітаємо всіх ветеранів Другої світової війни з святом! Бажаємо здоров'я, довголіття, мирного неба!

Висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, загиблим воїнам. Схиляємо голови у молитві за жертвами війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних 1939-1945 роки.

Цьогоріч День пам'яті та примирення Україна зустрічає в умовах повномасштабної війни, яку розпочала росія.Нині українцям знову доводиться захищати свою Батьківщину, героями стають вже онуки та правнуки тих, хто в далекому 1945 сподівався, що війна більше ніколи не прийде на нашу землю. Сьогодні наші захисники, продовжуючи славні традиції старших поколінь, з честю виконують покладені на них завдання, виявляють високий патріотизм, мужність та відвагу! Вони є гідними нащадками своїх дідів! Віримо, що зовсім скоро ми будемо святкувати нову ПЕРМОГУ! Перемогли нацистів - переможемо і рашистів!!!

Слава та шана героям, які в усі часи захищали Україну!