Про надання пропозицій стосовно перейменування назв вулиць

Дата: 26.04.2022 10:25

Фото без опису У зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, враховуючи правовий режим воєнного стану, запровадженого в Україні, керуючись статтею 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Зарічанська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій мешканців с.Заріччя стосовно перейменування вулиць Мічуріна, Першотравнева, Гагаріна.

Зауваження і пропозиції подаються до: Зарічанської сільської ради на електронну адресу zth.arx.zem@gmail.com

Строк подання зауважень і пропозицій до 08.06.2022 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.