З Міжнароднім Днем захисту дітей!!!

Дата: 01.06.2022 14:38

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

В ЗАРІЧАНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Цьогоріч в Україні Міжнародний день захисту дітей відзначається в умовах дії воєнного стану. Але навіть в таких умовах хочеться зробити цей день яскравим для дітей, адже позитивні моменти відволікають від реальності.

Неймовірний захід для юних жителів та гостей нашої громади відбувся сьогодні в Нижньоболотнянській гімназії.

Присутні вшанували пам‘ять захисників та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії рф, хвилиною мовчання. Жива інсталяція «Ми хотіли жити» нагадала всім про дітей, які стали жертвами цієї страшної війни.

Діти доклали всіх зусиль, щоб відновити імпровізовану чорну карту України, і вона засяяла барвами, що символізувало перемогу України над ворогом і повернення окупованих територій.

А далі територія шкільного майданчика уквітчалась дитячими посмішками…

Під керівництвом вмілих наставників маленькі громадяни брали участь у майстер класах, квестах, флешмобі. Гуртківці Центру позашкільної освіти виконали патріотичні танці. Весь час на майданчику тривала атмосфера радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє.

Зі словами привітання до присутніх звернулися заступник сільського голови Надія Палош, староста Вільхівки та Нижнього Болотного Іван Кляп та директорка гімназії Наталія Половка. Вони побажали діткам МИРНОГО неба, міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!

Завершився захід піснею «Ой у лузі червона калина…», яку виконали всі присутні.