Інформування ВПО!!!

Дата: 09.06.2022 16:17

Фото без описуШановні жителі Зарічанської  територіальної громади просимо проінформувати внутрішньо переміщених осіб, що з 6 червня 2022 року Всесвітня продовольча програма ООН в Україні (далі – ВПП ООН) відкрила загальнонаціональну гарячу лінію в Україні.   Гаряча лінія інформує українців про гуманітарну продовольчу допомогу від ВПП ООН.  Телефонуючи на гарячу лінію, кожен зможете отримати відповіді на поширені запитання за допомогою інтерактивної голосової відповіді. У випадку, якщо у телефонуючого залишаються запитання, оператори гарячої лінії готові надати персоналізовану допомогу.

Гаряча лінія працює з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за безкоштовним номером 0 800 600 122.

Більше інформації щодо ВПП ООН в Україні можна знайти за посиланням

ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/faq.

Мирного неба та гарного дня.