Зі святом Святої Тройці!

Дата: 12.06.2022 09:36

Фото без описуШановні мешканці та гості Зарічанської громади! Щиро вітаю усіх Вас зі святом Святої Трійці, а прихожан греко-католицької та православної церков Заріччя - з Храмовим святом ! На жаль, цього року це свято затьмарене війною, яка триває уже 109-й день на нашій українській землі! Щодня гинуть наші захисники та захисниці, діти, мирні жителі і Ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними і згуртованими, всі трудитись задля Перемоги, допомогати нашим захисникам! Тож цього святкового дня бажаю, щоб небесні охоронці завжди були за спиною, щоб смуток і негаразди розсіялися й поступилися місцем МИРУ, радості і спокою. Нехай віра в краще разом зі свіжим літнім повітрям оселиться у ваших домівках. Нехай Свята Трійця оберігає вас від усіх негараздів і робить чистим небо над вашою головою.

Добра вам і добробуту,

міцного здоров’я, родинного тепла, ну і, звичайно, якнайшвидшої Перемоги та Миру!

сільський голова Марина ВАСЬКО