Урядова гаряча лінія: МОЗ

Дата: 01.07.2022 16:49

Фото без опису? Урядова гаряча лінія: МОЗ

У Міністерстві охорони здоров’я функціонують 3 гарячі лінії, де громадяни можуть отримати інформацію з актуальних питань.

???? Цілодобовий контакт-центр МОЗ - 0 800 60 20 19

Під час дії воєнного стану національний контакт-центр МОЗ надає безоплатні медичні консультації. Зокрема, українці можуть отримати відповідь на будь-яке питання зі сфери охорони здоров'я.

???? Гаряча лінія МОЗ - 0 800 505 201

Оператори дають відповіді на найпоширеніші питання зі сфери охорони здоров'я щоденно з 8.00 до 20.00.

???? Інформаційно-довідкова служба НСЗУ - 16 77

Українці можуть отримати консультативно-сервісну підтримку (понеділок-четвер – 9.00 -18.00, п'ятниця – 9.00 -16.45) щодо реалізації прав громадян стосовно медичного обслуговування за програмою медичних гарантій.