Пенсійний фонд України інформує!

Дата: 01.07.2022 16:53

Фото без опису????Відповідно до закону пенсія в Україні виплачується щомісяця через відділення АТ “Укрпошта” або через банк. Спосіб виплати пенсіонер обирає самостійно. Обраний спосіб виплати або раніше обраний банк пенсіонер може змінити за власним бажанням. Для цього необхідно подати відповідну заяву.

??Заява про зміну способу виплати пенсії подається пенсіонером особисто до органу Пенсійного фонду України або в електронній формі через вебпортал електронних послуг portal.pfu.gov.ua.

Як це зробити за допомогою вебпорталу? Наводимо покроковий алгоритм:

1?? зайти до особистого кабінету за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП);

2?? у розділі “Щодо пенсійного забезпечення” обрати підрозділ “Внесення змін до пенсійної справи”;

3?? обрати вкладку “Заява на зміну способу виплати пенсії”, заповнити усі обов’язкові поля та прикріпити скан-копії:

?? паспорту;

?? реєстраційного номера облікової картки платника податків;

?? реквізитів, наданих банком (у разі обрання виплати через банк).

Заяву зі скан-копіями документів необхідно підписати за допомогою КЕП та надіслати до Пенсійного фонду України.

#ПенсійнийфондУкраїни

#UAразом