З Днем Знань!!!

Дата: 01.09.2022 09:54

Фото без описуДорогі учні та освітяни Зарічанської громади!

Традиційно у першовересневий день рідний заклад освіти відкриває для вас свої двері і ви порините у прекрасний світ знань, аби збагатитися духовно, змужніти фізично та сповнити свій світогляд непохитними моральними переконаннями.

Сьогодні не лише перед дорослими, а й перед вами, підростаючим поколінням, стоїть вкрай важливе завдання – ВИСТОЯТИ, ПЕРЕМОГТИ, ВІДБУДУВАТИ, НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ!

Ті надважкі часи, котрі переживає нині український народ, не послабили, а загартували та консолідували всіх нас задля звершень. Ви маєте пам’ятати, що від кожного з вас вже сьогодні залежить подальше майбутнє цілої держави. Переконана, що бажання до змін стане драйвером вашого щоденного самовдосконалення, а витримка не зрадить вам на цьому шляху.

Нехай цьогорічний перший дзвоник, який пролунає у стінах кожного навчального закладу нашої громади, ознаменує собою початок не лише нового навчального року, а й дасть старт підкоренню нових вершин.

Міцного здоров′я, натхнення, добра, МИРУ та спокою!

сільський голова Марина ВАСЬКО