УВАГА!!! Важлива інформація!

Дата: 22.10.2022 11:41

Шановні жителі Зарічанської громади!
Ворог продовжує бити по об’єктах енергетики з метою знищення можливості генерації електроенергії.
Через руйнації на ТЕС, спричинених ударами терористів, у країні виникла складна ситуація з постачанням електроенергії.
По ВСІЙ Україні введені обмеження щодо постачання електроенергії. Тому, починаючи з 7:00 до 23:00, необхідно мінімізувати користування електроенергією всім суб'єктам господарювання ( у тому числі кафе, бари, ресторани, готелі, магазини).
Рішенням комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було рекомендовано закладам загальної середньої освіти перенести осінні канікули, об'єднавши їх із зимовими. Рішення про перенесення осінніх канікул прийняли Вільхівський ЗЗСО І-ІІІст., Греблянська та Нижньоболотнянська гімназії. У Зарічанській гімназії з понеділка розпочнуться канікули.  Перенесення канікул - це насамперед  економія енергоресурсів. Щиро вдячні педколективам трьох закладів освіти, які прийняли відповідальні рішення у цей важкий для країни час.
Також нагадуємо, що в громаді вже обмежене використання вуличного освітлення.
Просимо з розумінням поставитися до цього та бути відповідальними! Давайте робити те, що ми можемо на нашій відносно спокійній території.
Лише разом спільними діями, а не словами, ми наближаємо ПЕРЕМОГУ! Фото без опису