Дата: 29.12.2022 20:17

Сьогодні, 29 грудня 2022 року, Зарічанська громада провела в останню путь нашого земляка, загиблого у війні з росією Героя-захисника Михайла МАРКАНИЧА, 1971 року народження.

Михайло народився і проживав в селі Нижнє Болотне. Навчався в Нижньоболотнянській школі. Після закінчення школи продовжив навчання у Білківському професійно-технічному училищі за фахом тракторист-машиніст.

У липні 2022 року став до лав Збройних сил України, щоб захищати свою рідну землю, рідних і кожного з нас.

Під час артилерійського обстрілу 25.12.2022 року поблизу населеного пункту Митрофанівка Харківської області життя Героя обірвалося.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної та близької людини.

Нехай добрий, світлий спомин про Воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, односельців, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо та низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив…

Немає прощення російській федерації за горе, яке вона принесла на нашу землю.

Низький уклін Воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу. Вічна слава Герою! Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису