Завітала коляда у Зарічанську сільську раду

Дата: 09.01.2023 19:53

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЧудова традиція колядування шанується по-особливому. Колядка, яка лунає під час різдвяних свят,  символізує народження Ісуса Христа, дарує всім нам радість і святковий настрій. Сьогодні, 09 січня 2023 року, різдвяна коляда лунала у стінах Зарічанської сільської ради. Привітати з Різдвом Христовим працівників сільської ради завітали настоятель церкви  Зіслання Святого Духа села Заріччя - о. Василь Боржавич разом з сім’єю та їх вихованцями - молодіжною спільнотою «З нами Бог», залишивши море позитивних емоцій. Всі присутні дякували колядникам за гарний настрій і позитивні емоції. На завершення сільський голова Марина Васько подякувала колядникам та побажала всім, щоб з різдвяною зіркою на небі запанував такий довгоочікуваний та переможний мир в Україні!